Учбово-практичний семінар з каністерапії

ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КАНІСТЕРАПЕВТІВ» оголошує набір на учбово-практичний семінар у м. Києві з використання методу каністерапії для наступних категорій фахівців:
-психологів,
-реабілітологів,
-логопедів та фахівців суміжних професій,
-кінологів.

Партнери заходу:
ГО “Всеукраїнська Федерація кінологічного спорту
ГО «Дніпровський РО м. Києва Всеукраїнської громадської організації “КСУ” «В.І.П.-клаб»
ГО “Київський міський клуб службового собаківництва

Вартість семінару (чотири учбові сесії + іспити) – 4000 грн., які сплачуються виключно на розрахунковий рахунок організації. Особи пільгових категорій, за наявності посвідчень державного зразка, мають знижку 25%.

Реєстрація учасників
Для реєстрації заповніть відповідну анкету:
Психологи, реабілітологи, логопеди https://forms.gle/Z8pgevyod3XFxT7u5
Кінологи https://forms.gle/FXYp6ZQuTRBiSJ9C6

Навчальні групи розпочинатимуть роботу по мірі комплектування.

УВАГА! У ЗВ’ЯЗКУ З ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ БАЖАЮЧИХ, РЕЄСТРАЦІЙНІ ФОРМИ БУДУТЬ ОПРАЦЬОВАНІ, ПІСЛЯ ЧОГО ВІДІБРАНИМ КАНДИДАТАМ НА НАВЧАННЯ БУДУТЬ НАДІСЛАНІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ ТА РОЗКЛАД ПРОВЕДЕННЯ УЧБОВИХ СЕСІЙ.

 

Програма підготовки спеціалістів каністерапевтів

Модуль 1 (2 дні). Знайомство з методом анімалотерапії. Ефекти застосовування каністерапії. Особливості інтеграції каністерапії у різні напрямки роботи (інклюзія, фізична реабілітація та розвиток, навчання, логопедія, робота з клієнтами з РАС).
Відбірковий тест для кінологічних команд.

Модуль 2 (2 дні). Методичні рекомендації з підготовки до терапевтичних сесій. Особливості інтеграції каністерапії у різні напрямки роботи (клієнтами з порушеннями опорно-рухового апарату, з літніми людьми, особливості роботи з військовими, індивідуальне психологічне консультування). Демонстрація і розбір практичних занять в навчальних умовах.
Фінальний тест для кінологічних команд.

Модуль 3 (протягом 2-х тижнів). Проведення першого заняття в присутності тренерів (можливість отримати зворотній зв’язок, рекомендації). Проведення, аналіз і опис 4-х практичних занять з клієнтами (фото і відео звіт).

Модуль 4 (1 день). Іспит для фахівців і кінологічних команд в умовах, наближених до реальних терапевтичних сесій, супервізія.
Сертифікація фахівців і кінологічних команд.