Учбово-практичний семінар з каністерапії 16.11.2019

ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КАНІСТЕРАПЕВТІВ» оголошує набір на учбово-практичний семінар у м. Києві з використання методу каністерапії для наступних категорій фахівців:
-психологів,
-реабілітологів,
-логопедів та фахівців суміжних професій,
-кінологів.

Партнери заходу:
ГО “Всеукраїнська Федерація кінологічного спорту
ГО «Дніпровський РО м. Києва Всеукраїнської громадської організації “КСУ” «В.І.П.-клаб»
ГО “Київський міський клуб службового собаківництва

Вартість семінару (чотири учбові сесії + іспити) – 4000 грн., які сплачуються виключно на розрахунковий рахунок організації. Особи пільгових категорій, за наявності посвідчень державного зразка, мають знижку 25%.

Реєстрація учасників до 14.11.2019г.
Для реєстрації заповніть відповідну анкету:
Психологи, реабілітологи, логопеди https://forms.gle/Z8pgevyod3XFxT7u5
Кінологи https://forms.gle/FXYp6ZQuTRBiSJ9C6

УВАГА! У ЗВ’ЯЗКУ З ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ БАЖАЮЧИХ, РЕЄСТРАЦІЙНІ ФОРМИ БУДУТЬ ОПРАЦЬОВАНІ, ПІСЛЯ ЧОГО ВІДІБРАНИМ КАНДИДАТАМ НА НАВЧАННЯ БУДУТЬ НАДІСЛАНІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ ТА РОЗКЛАД ПРОВЕДЕННЯ УЧБОВИХ СЕСІЙ.

Детальніше про захід

 

Програма підготовки спеціалістів каністерапевтів

Модуль 1 (2 дні). Знайомство з методом анімалотерапії. Ефекти застосовування каністерапії. Особливості інтеграції каністерапії у різні напрямки роботи (інклюзія, фізична реабілітація та розвиток, навчання, логопедія, робота з клієнтами з РАС).
Відбірковий тест для кінологічних команд.

Модуль 2 (2 дні). Методичні рекомендації з підготовки до терапевтичних сесій. Особливості інтеграції каністерапії у різні напрямки роботи (клієнтами з порушеннями опорно-рухового апарату, з літніми людьми, особливості роботи з військовими, індивідуальне психологічне консультування). Демонстрація і розбір практичних занять в навчальних умовах.
Фінальний тест для кінологічних команд.

Модуль 3 (протягом 2-х тижнів). Проведення першого заняття в присутності тренерів (можливість отримати зворотній зв’язок, рекомендації). Проведення, аналіз і опис 4-х практичних занять з клієнтами (фото і відео звіт).

Модуль 4 (1 день). Іспит для фахівців і кінологічних команд в умовах, наближених до реальних терапевтичних сесій, супервізія.
Сертифікація фахівців і кінологічних команд.