перегони на скутерах;
перегони на картах;
кані-крос;
естафетні безснігові перегони.

Посісти місця в одному з перерахованих змагань відповідно до умов присвоєння спортивних звань та розрядів:

Майстер спорту України міжнародного класу
1-4 – на чемпіонаті світу в особистому заліку або 1-2 – у командному заліку;
1-2 – на чемпіонаті Європи в особистому заліку або 1 – у командному заліку;
1-3 – у фіналі Кубка світу в особистому заліку або 1-2 – у командному заліку;
1 – на інших офіційних міжнародних змаганнях, включених до календарного плану міжнародної федерації.

Майстер спорту України
5-6 – на чемпіонаті світу в особистому заліку або 3 – у командному заліку;
3-4 – на чемпіонаті Європи в особистому заліку;
4-5 – у фіналі Кубка світу в особистому заліку;
2-3 – на інших офіційних міжнародних змаганнях, включених до календарного плану міжнародної федерації;
1-2 – на чемпіонаті України в особистому заліку або 1 – у командному заліку;
1 – у фіналі Кубка України в особистому заліку;
1 – на чемпіонаті України серед юніорів в особистому заліку.

Кандидат у майстри спорту України
3-4 – на чемпіонаті України в особистому заліку або 2-3 – у командному заліку;
2-3 – у фіналі Кубка України в особистому заліку;
2-3 – на чемпіонаті України серед юніорів в особистому заліку;
1-2 – на чемпіонатах областей, Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя в особистому заліку.

Перший розряд
5-6 – на чемпіонаті України;
4-5 – у фіналі Кубка України;
4-5 – на чемпіонаті України серед юніорів;
3-4 – на чемпіонатах областей, Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя;

Третій розряд
1-3 – у змаганнях фізкультурно-спортивних товариств не нижче міського рівня.

Умови присвоєння спортивних звань та розрядів
1. Спортивне звання “Майстер спорту України міжнародного класу” присвоюється за умови, якщо у виді програми (ростовій категорії) взяли участь спортсмени (команди) не менше ніж з 8 країн для чемпіонату світу, 6 країн для чемпіонату Європи та Кубка світу, 5 країн для інших міжнародних змагань.
2. Спортивне звання “Майстер спорту України” присвоюється за умови участі:
в офіційних міжнародних змаганнях у виді програми (ростовій категорії) спортсменів (команд) не менше ніж з 8 країн для чемпіонату світу, 6 країн для чемпіонату Європи та Кубка світу, 5 країн для інших міжнародних змагань;
в офіційних всеукраїнських змаганнях у виді програми (ростовій категорії) спортсменів не менше ніж з 5 регіонів, з яких 1 спортсмен має спортивне звання “Майстер спорту України” або 2 – спортивний розряд “Кандидат у майстри спорту України”.
3. Спортивний розряд “Кандидат у майстри спорту України” присвоюється за умови участі у виді програми (ростовій категорії) спортсменів, з яких 2 спортсмени мають спортивний розряд “Кандидат у майстри спорту України” або 5 – не нижче першого розряду.