Щодо призупинення тренувань, тестових випробувань та змагань із захисних та охоронних кінологічних програм у Фінляндії

Щодо призупинення тренувань, тестових випробувань та змагань із захисних та охоронних кінологічних програм у ФінляндіїЧерез непрофесійну роботу кінологів-дресирувальників під загрозою опинилися тренування і змагання із захисних та охоронних кінологічних програм у Фінляндії.
Опубліковані місцевими телеканалами відео тренувань собак такими «професіоналами» призвели до створення та стрімкого поширення петиції з вимогою призупинення фінськими клубами собаківництва польових випробувань і змагань до надання ними громадськості переконливих доказів щодо недопущення в подальшому методів дресирування, які містять елементи жорстокого поводження з собаками. Крім цього, петиція містить вимогу про подальший жорсткий контроль процесу дресирування собак у Фінляндії з боку організації із захисту тварин.
Джерело

В свою чергу, Асоціація власників німецьких вівчарок Фінляндії (Saksanpaimenkoiraliitto) офіційно заявила про початок внутрішнього розслідування дій своїх посадових осіб і членів, а також про тимчасове призупинення тренувань, тестових випробувань та змагань із захисних та охоронних кінологічних програм до його завершення.
Джерело