Чемпіонат Черкаської області з двоборства 30.04.2006

30 квітня 2006 року у м.Черкаси на запасному полі Центрального стадіону відбулися змагання з двоборства (загальний курс + спецкурс). Захід мав статус Регіонального, але, на жаль, в них взяли участь лише спортсмени-кінологи Черкас (4 команди).
Велику допомогу в організації проведення змагання здійснило управління у справах молоді та спорту Облдержадміністрації.
У змаганнях із «Загального курсу» перемогу святкувала Грігас Аніта з німецькою вівчаркою Енуар-Талекс, які показали чудову роботу в тандемі. Високі результати показали також Сітнянскій Н.Ф. з нім.вівч. Джеф і Механіків В з нім.вівч. Барон, які, відповідно, посіли ІІ та ІІІ місця.
Хотілося б відзначити хороший результат спортсмена Ловчих С. ​​з метисом Лінда, які показали 5-й результат, незважаючи на те, що вперше брали участь у змаганнях.
За програмою «Спецкурс» учасникам необхідно було виступити у двох розділах: «охорона речі» та «комплекс затримання» (фактор несподіванки, лобова атака, напад на собаку, обшук і конвоювання). Відразу б хотілося відзначити роботу фігурантів Толстопята Ю. і Штанько А.
Впевнену роботу з охорони речі і жорстку – із затримання, при високій керованості показала німецька вівчарка Заїр Бест Енджелс зі спортсменом Горбачем Р., які і стали переможцями «Спецкурсу»; Сітнянскій Н.Ф. з німецькою вівчаркою Джеф на другому місці, а Механіків В. з німецькою вівчаркою Барон – на третьому.

За підсумком обох видів призова трійка виглядає наступним чином:

В особистій першості:
1. Сітнянскій Н.Ф. з німецькою вівчаркою Джеф.
2. Механіків В. з німецькою вівчаркою Барон.
3. Горбач Р. з німецькою вівчаркою Заїр Бест Енджелс.

У командному заліку:
1. «Лідер».
2. «Юність».
3. «Талекс».
4. «Авангард».

Призери особистої першості у кожному виді і за підсумком обох видів нагороджені кубками, медалями та грамотами.
Змагання пройшли на високому організаційному рівні і надовго залишаться в пам’яті учасників.
Головний суддя змагань – Товстоп’ят О.В.

 

Дивитись фото.