Чемпіонат Черкаської області з канікросу та аджиліті 30.09.2006 – 01.10.2006

30 вересня та 1 жовтня 2006 року у м.Черкаси, згідно з календарним планом спортивних заходів облспорткомітету, пройшов Чемпіонат області зі спорту із собаками.
30 вересня спортсмени-кінологи мали можливість позмагатися на трасі канікросу, кільце якого проходило на алеях колишнього «Первомайського» парку. Траса протяжністю 400 метрів мала невеликі підйоми і спуски, що створювало додаткові труднощі для учасників.
Змагання проводилися у двох вікових групах. Першими на старт вийшли спортсмени, вік яких був менший за 16 років. Кращий результат у цій групі показав вихованець секції «Юний кінолог» Черкаського Багатопрофільного молодіжного центру Штанько Андрій з німецькою вівчаркою Грасс. Товстоп’ят Олександр з німецькою вівчаркою Елен-Талекс і Тищенко Євген з східно-європейської вівчаркою стали призерами.
Запекла боротьба проходила серед спортсменів у групі старших за 16 років. Щільні результати, висока техніка переміщення на трасі зацікавила численних уболівальників. В результаті Чемпіоном Області у групі старших за 16 років стала студентка 1-го курсу Педуніверситету Гайдук Євгенія з німецькою вівчаркою Даяна. Козак Максим з німецькою вівчаркою Марсель і Ловчий Сергій з метисом Лінда увійшли до призової трійки.
1 жовтня на Запасному полі Центрального стадіону відбулося урочисте відкриття Чемпіонату та змагання з аджиліті. Учасники змагалися у двох групах: «Аджиліті»та «Спритність» (для кожної з груп складність траси відрізнялася). Першість в обох групах визначалася за сумою проходження двох трас «Стандарт» і «Джампінг». Перший жовтневий день порадував теплою сонячною погодою, що додало настрою учасникам і глядачам. На трасах аджиліті брало участь 6 спортсменів. Всі шестеро отримали залік, а призерами стали:

1 місце – Товстоп’ят О. з німецькою вівчаркою Елен-Талекс.
2 місце – Сітнянскій Н. з німецькою вівчаркою Джеф.
3 місце – Ловчий С. з метисом Лінда.

На більш простих трасах брало участь 10 спортсменів. У цій групі учасники не знімалися з траси за 3 «відмови». Залік отримали 8 учасників, що успішно подолали дистанцію.

Призерами стали:
1 місце – Шевченко Анжела з німецькою вівчаркою Плато Бест Енджелс.
2 місце – Товстоп’ят Таїсія з німецькою вівчаркою Еско-Талекс.
3 місце – Гончаренко Анатолій з метисом Джетта.

Заслуговують на увагу швидкісні якості мітельшнауцера Террі, вл.Польова Анастасія, але недостатньо технічна підготовка собаки і тактична підготовка спортсмена не дозволили показати високий результат.
По закінченню змагань відбувся парад закриття і нагородження переможців та призерів змагань. За традицією всі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами Управління у справах молоді та спорту Облдержадміністрації. З хорошим настроєм учасники і глядачі розійшлися по домівках. Попереду у спортсменів нові старти: Гран-Прі з аджилити «Кубок Де Рібаса», Одеса, 2006.