Чемпіонат Херсонської області за програмою «Керований міський собака» 29.10.2006

29 жовтня 2006 року у м. Херсоні відбулися змагання з курсу «Керований міський собака». Сонячний день відповідав настрою учасників і глядачів. Херсонські собаківники, втомлені від набивших оскому виставок, куди їм був закритий в’їзд через «неповноцінність» їхніх собак, нарешті зрозуміли, що вони і їхні вихованці потрібні і цікаві, оскільки розумний собака – це набагато більш почесний титул, ніж САС та CACIB. А якщо ще розум і краса злилися воєдино, то це – повний успіх.
Змагалися 20 учасників, власників собак різних порід (німецькі вівчарки, ротвейлери, французький бульдог, пітбуль, різеншнауцери). Вони показали відмінні результати, особливо якщо врахувати відсутність єдиної професійної школи дресирування на Херсонщині.

Переможці:
I місце – Шаталов А.А. з німецькою вівчаркою Вінка.
II місце – Шаталов А.А. з німецькою вівчаркою Венді.
III місце – Дудкевич А.М. з німецькою вівчаркою Террі.

Крім цього, Террі заробила медаль «Найрозумніший собака м.Херсону -2006» у конкурсі «Довільна програма».
Об’єктивність суддівства і неперевершену організацію експертизи здійснив суддя національної категорії з робочих якостей собак Василенко Юрій Михайлович. Навіть ті учасники, хто програв, відзначили високий професіоналізм суддівства. По закінченню змагань багато учасників і глядачів підходили до орг. комітету з питанням: «А коли знову будуть такі змагання?». Захопливість і цінність цього заходу була згодом освітлена в міській пресі і на телебаченні присутніми на змаганнях журналістами.
Ми не розслабляємося і готуємося до суперництва в майбутньому році.
Дорогі колеги по УФСС  та іншим кінологічним організаціям – ласкаво просимо на змагання в південне місто Херсон у 2007 році!

Рябчикова О.

 

Дивитись фото.