IV.1. Оформлення заявок

1. Заявки на участь у змаганнях подаються за встановленою формою, в порядку і у терміни, визначені Положенням та/або встановлені організатором.

2. В заявці зазначається інформація:

1) прізвище, ім’я, по батькові учасника повністю;
2) дата народження учасника;
3) індивідуальний податковий номер (ІПН) учасника або, якщо за віком учасник його не має – ІПН та прізвище, ім’я, по батькові одного з батьків;
4) номер телефону учасника, а за його відсутності – адреса;
5) кличка собаки, порода, стать, дата народження, номер чіпу та/або тавра;
6) у командній заявці – найменування організації, яка бере участь, її адреса і номер телефону, прізвище, ім’я, по батькові представника команди (для команди, що заявляється як група фізичних осіб – найменування команди, адреса і номер телефону представника команди);
7) прізвище, ім’я, по батькові тренера учасника (команди);
8) вид програми, група, клас, в яких виступає спортсмен.

3. У випадку участі в змаганнях збірних команд адміністративно-територіальних одиниць, заявка завіряється відповідним органом виконавчої влади сфери фізичної культури і спорту за поданням відповідної філії ВФКС або організації – члена ВФКС.

4. У випадку участі в змаганнях команд спортивних організацій, заявка завіряється підписом керівника і печаткою організації.

5. В разі участі в змаганнях команд, заявлених як групи фізичних осіб, заявки завіряються підписами всіх учасників команди і її представника.

6. Особиста заявка від учасника завіряється його підписом.

7. Подання заявок на всеукраїнські, обласні, зональні і регіональні змагання погоджується з філією ВФКС відповідного регіону України.

8. Заявка на спортсмена (команду) може бути відхилена, якщо вона подається не за формою та/або відсутні (неправильно оформлені) документи, які мають бути надані разом із заявкою.

9. Представник команди має право здійснити заміну учасника не пізніше, ніж за годину до відкриття змагань. Після відкриття змагань заміна учасника не допускається. Запасні учасники вказуються в заявці в кількості, визначеній Положенням.

10. Спортсмен не може бути заявлений на змагання, якщо по відношенню до нього діє рішення щодо дискваліфікації, прийняте у встановленому порядку.