IV.6. Представники команд

1. Представник команди є адміністративним керівником команди і несе відповідальність за дисципліну та організованість команди. Представник команди вказується в заявці на участь.

2. Обов’язки представника може виконувати капітан команди (у заявці має бути зазначено, хто зі спортсменів – капітан команди).

3. Представником може бути заявлений тренер команди.

4. Представник команди зобов’язаний:

1) забезпечити організоване і своєчасне прибуття команди на змагання;
2) забезпечити проходження учасниками команди процедур, встановлених Правилами, вчасно представити заявку і необхідні документи, взяти участь у жеребкуванні та отримати стартові номери;
3) забезпечити своєчасне, організоване прибуття спортсменів на урочисте відкриття змагань, розминку, виступ, нагородження переможців та закриття змагань;
4) забезпечити організоване розміщення команди в процесі змагань,
а також вихід учасників на старт у відповідності зі стартовим протоколом;
5) бути присутнім на нарадах представників і представляти інтереси команди та окремих її учасників;
6) доводити до відома спортсменів необхідну інформацію щодо розпорядку та графіку проведення змагань, рішення суддівської колегії, організатора змагань;
7) спостерігати за ходом виступу учасників;
8) забезпечувати виконання спортсменами команди вимог суддів та інших офіційних осіб, а також розпорядку дня змагань;
9) не втручатися в дії суддів, офіційних осіб, не вступати з ними в суперечки.

5. Представник команди має право отримувати довідки з питань, що відносяться до проведення змагань, у головного судді, головного секретаря і виконавчого директора змагань, а також подавати головному судді письмові заяви щодо проведення змагань і письмові протести з приводу суддівства.

6. Представник команди не може залишати місце проведення змагань до оголошення щодо закінчення змагань (етапу змагань).

7. Представник команди разом з тренером команди відповідає за виконання спортсменами Правил, Положення, розпорядку дня змагань та інших вимог головного судді, організатора змагань, доведених до представника команди.

8. За неспортивне поводження представника вся команда може бути відсторонена від участі у змаганнях (дискваліфікована), а її результат анульований.