IX. Визначення переможців

1. Якщо в будь-якому виді програми, групі або класі у змаганнях виступав тільки один спортсмен (команда), то йому (їй) видається пам’ятний диплом учасника змагань. Призові місця в цьому випадку не присуджуються.

2. Якщо в будь-якому виді програми, групі або класі у змаганнях виступали від двох до трьох спортсменів (команд), то присуджується і нагороджується тільки перше місце. Учасникам (командам), що показали другий і третій результати, видаються пам’ятні дипломи учасника змагань.

3. Якщо в будь-якому виді програми, групі або класі у змаганнях виступали чотири спортсмени (команди) – присуджуються і нагороджуються тільки перше і друге призові місця. Учаснику (команді), що показали третій результат, видається пам’ятний диплом учасника змагань.

4. Якщо в будь-якому виді програми, групі або класі у змаганнях виступали п’ять і більше учасників (команд) – присуджуються і нагороджуються три призових місця.

5. На змагання, що мають відбірні тури і вихід у фінал, розділ Правил “Визначення переможців” не поширюється, у відношенні до них діють відповідні Положення.

6. Нагородження переможців і призерів має бути організоване і проведене, за можливістю, відразу після закінчення змагань у кожному виді програми, групі та класі.

7. Якщо нагородження здійснюється не на церемонії закриття змагань, на нагородженні присутні тільки спортсмени (команди), які посіли з першого по третє місця включно.

8. Суддя-інформатор оголошує учасників (команди), які посіли призові місця, починаючи з третього місця. Після оголошення щодо зайнятого місця учасник (команда) займає відповідне місце на п’єдесталі пошани. Після того, як всі учасники (команди) зайняли місця на п’єдесталі пошани, суддя-інформатор оголошує осіб, які проводять нагородження, а також повідомляє про види нагород, що вручаються переможцю і призерам.
Особи, які здійснюють нагородження, вручають нагороди, починаючи з учасника (команди), що посіли третє місце. Після закінчення офіційної процедури нагородження переможцю і призерам можуть бути вручені призи від спонсорів змагань.
Виконавчий директор має передбачити необхідну кількість асистентів, які підносять нагороди здійснюючим нагородження особам.
Якщо спортсмен чи команда, що посіли призове місце, не з’явилася на церемонію нагородження без поважних причин, результат виступу анулюється, а місце присуджується спортсмену чи команді, що показала наступний результат. У виняткових випадках, на підставі письмової заяви представника команди (учасника особистого заліку), головна суддівська колегія разом із представником організатора може прийняти рішення щодо видачі нагороди спортсмену, відсутньому на церемонії нагородженні. Цей факт фіксується у звіті про змагання.