Свято кінологічного спорту у Черкасах 20-21.05.2006

20-21 травня 2006 року в Черкасах пройшли змагання зі спорту із собаками, організовані обласним відділенням ВГО «УФСС».
Для проведення змагань оргкомітетом було підібрано дуже зручне для змагань запасне поле Центрального стадіону.
Змагання мали офіційний статус і проходили за підтримки Управління у справах молоді та спорту Облдержадміністрації. Кубок проводився за двома програмами: «Великий Ринг» і «Аджиліті».
20 травня пройшли змагання з «Великому Рингу», в яких взяло участь 10 учасників. Змагання проходили ввечері і зібрали велику кількість глядачів, які емоційно підтримували спортсменів.

За підсумками виконання чотирьох вправ визначилася призова трійка:
1 місце – Понизько Ю. з німецькою вівчаркою Флекс-Абеляр.
2 місце – Штанько А. з німецькою вівчаркою Грасс.
3 місце – Москвічова Н. з німецькою вівчаркою Грейт.

21 травня на тому ж затишному запасному полі, газон якого прикрасили яскраво забарвлені перешкоди, пройшли змагання з аджиліті. На старт вийшло 17 учасників з п’яти представлених команд.
Напружена боротьба між учасниками на трасах «Стандарт» і «Джампінг» і досить доброзичлива підтримка глядачів перетворили змагання на справжнє свято кінологічного спорту.
Результати підраховувалися за такою системою: час проходження трас плюс штрафи. Змагання добре коментувалися суддею-інформатором. Результати після виступів відразу оголошувалися і заносилися в інформаційне табло.
Як і в минулому році, наполеглива боротьба за Кубок велася між командами «Юність-1» (Міський багатопрофільний молодіжний центр) і «Лідер» (Міський клуб спортивного собаківництва). Лідери йшли практично «ніздря в ніздрю». В результаті за сумою балів в особистому заліку місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Толстопят О.О. з німецькою вівчаркою Елен-Талекс ( «Юність – 1»).
2 місце – Штанько О.М. з німецькою вівчаркою Грасс ( «Юність – 1»).
3 місце – Товстоп’ят О.В. з німецькою вівчаркою Енна-Талекс ( «Лідер»).

У командному заліку:
1 місце – «Юність – 1».
2 місце – «Лідер».
3 місце – «Юність – 2».
4 місце – «Авангард».
5 місце – «Надія».

Паралельно з Кубком Області Черкаська обласна федерація спорту з собаками, яка активно підтримує секцію «Юний кінолог» Черкаського ММЦ, організувала змагання для юних кінологів за програмою «Міський собака» (слухняність + спритність). Першість проходила у двох вікових групах.
Неможливо розповісти про все, що відбувалося в цей день, потрібно було бачити, з якою завзятістю і бажанням юні спортсмени боролися за перемогу!  Бажаємо спортивних перемог всім юним спортсменам в наступному спортивному сезоні!

 

Дивитись фото.