Загальні умови участі в міжнародних змаганнях:

• виконання вимог запланованих медичних обстежень протягом сезону та дотримання правил антидопінгового контролю;
  • високі морально-вольові якості та психологічна витримка на етапах підготовки та головних стартах сезону;
  • дотримання етичних та моральних норм поведінки;
  • виконання статутних вимог Федерації та рішень Конференцій, Президій, профільних комітетів Федерації;
  • проходження повної диспансеризації протягом сезону та перед змаганнями (за наявності таких вимог у відповідних положеннях про змагання).

Чемпіонат світу з Аджиліті
з 20 по 24 травня 2020 року, м. Дентергем (Бельгія)

До участі у чемпіонаті світу з Аджиліті допускаються 4 спортсмени від країни в кожній ростовій категорії (тої, міні, середні, максі).

Для участі у чемпіонаті світу з Аджиліті відряджаються спортсмени, які посіли 1- 4 місце у видах програм, у відповідній ростовій категорії на чемпіонаті України та Кубку України серед дорослих 2019 року.

Чемпіонат світу з кані-кросу
з 22 по 25 жовтня 2020 року, (за рішенням міжнародної федерації)

До участі у чемпіонаті світу з кані-кросу допускаються 4 спортсмени чоловіки та 4 спортсмени жінки від країни.

Для участі у чемпіонаті світу з кані-кросу відряджаються спортсмени, які посіли 1- 4 місце у видах програм, у відповідній категорії на чемпіонаті України та Кубку України серед дорослих 2019 року.

Остаточне рішення про участь, склад національної збірної команди України та розподіл коштів на фінансування участі національної збірної команди у змаганнях приймається тренерською радою Всеукраїнської Федерації кінологічного спорту та затверджується Президією ВФКС, відповідно до результатів змагань та виконання запланованих тренерських завдань.

Члени збірної команди України з числа кандидатів та резерву мають право брати участь у даних змаганнях.

Увага! Система відбору збірної команди України на 2020 рік може бути доповнена у разі участі України у інших Чемпіонатах світу, Європи та міжнародних змаганнях зі спорту з собаками (кінологічного спорту).

Cклад національної збірної України з аджиліті на 2020 рік, затверджений Президією ВФКС, розміщено за посиланням.