V.12. Комісар змагань

1. Комісар змагань призначається ВФКС на офіційні змагання, де відбувається розіграш виходу у фінал змагань вищого рангу, присвоєння титулів і визначення рейтингів.

2. Комісар присутній на змаганнях, оцінює роботу головної суддівської колегії, організацію проведення змагань.

3. Комісар не приймає рішень, пов’язаних з виконанням функцій іншими офіційними особами змагань, він не може втручатися в дії організатора, головного судді, інших суддів, не приймає і не розглядає протести та заяви.

4. За зверненням головного судді, головного секретаря або виконавчого директора змагань комісар може висловлювати думку щодо проведення змагань.

5. Комісар змагань має право відсторонити від суддівства головного суддю та/або головного секретаря змагань за необ’єктивне чи некваліфіковане суддівство, що загрожує перекручуванню результатів змагань. При цьому він зобов’язаний передати виконання обов’язків цієї посадової особи його заступнику, а у випадку відсутності такого – одному з найбільш кваліфікованих суддів.

6. Комісар не може брати на себе виконання обов’язків головного судді або головного секретаря, іншим способом брати участь у роботі суддівської колегії змагань.