Чемпіонат Світу з Аджиліті Бельгія-2020

Щоденний розклад
на Чемпіонаті Світу з аджиліті
м.Дентергем (Бельгія)

 

 

18 травня 2020 року – понеділок (за бажанням) 
13:00 – 17:00 – тренування команд

19 травня 2020 року – вівторок (за бажанням)
08:00 – 17:00 – тренування команд

20 травня 2020 року – середа
08:00 – 11:00 – вимірювання собак / реєстрація / тренування команд
09:00 – 10:00 – суддівська нарада
10:30 – 11:30 – нарада представників команд
12:00 – 12:30 – церемонія відкриття змагань
12:30 – 13:00 – побудова траси
13:00 – 14:00 – знайомство з трасою і брифінг судді
14:00 – 18:00 – Клас Чемпіонату: Аджиліті-Стандарт – двоборство (B1)
19:00 – 21:00 – Знайомство і спілкування

21 травня 2020 року – четвер
07:00 – 07:45 – побудова траси
07:45 – 08:15 – представники команд і суддя – короткий брифінг зі снукеру **
08:15 – 08:30 – внутрішньокомандні наради
08:30 – 09:30 – знайомство з трасою
09:30 – 14:00 – Чемпіонат зі Снукеру – індивідуальні та багатоборство
14:00 – 14:30 – побудова траси
14:30 – 15:30 – знайомство з трасою і брифінг судді
15:30 – 18:45 – Чемпіонат з Аджиліті-Стандарт – командні змагання триатлон (T1)
19:00 – 19:30 * – оголошення переможців всіх змагань за день і вручення медалей

22 травня 2020 року – п’ятниця
07:00-08:00 – побудова траси
08:00-09:00 – знайомство з трасою і брифінг судді
09:00 – 13:30 – Чемпіонат з Аджиліті-Стандарт – індивідуальні та багатоборство
13:30 – 14:00 – побудова траси
14:00 – 15:00 – знайомство з трасою і брифінг судді
15:00 – 18:15 – Чемпіонат з Джампінгу – індивідуальні та багатоборство
18:30 – 19:00 * оголошення переможців всіх змагань за день і вручення медалей

23 травня 2020 року – субота
07:00 – 07:45 – побудова траси
07:45 – 08:15 – представники команд і суддя – короткий брифінг з гемблерзу **
08:15 – 08:30 – внутрішньокомандні наради
08:30 – 09:30 – знайомство з трасою
09:30 – 14:00 – Чемпіонат з гемблерзу – індивідуальні та багатоборство
14:00 – 14:30 – побудова траси
14:30 – 15:30 – знайомство з трасою і брифінг судді
15:30 – 18:45 – Чемпіонат з Джампінгу – командні змагання триатлон (T2)
19:00 – 19:30 * – оголошення переможців всіх змагань за день і вручення медалей

24 травня 2020 року – неділя
07:00 – 08:00 – побудова траси
08:00 – 09:00 – знайомство з трасою і брифінг судді
09:00 – 12:15 – Чемпіонат з Джампінгу – двоборство (B2)
12:15 – 12:45 – побудова траси
12:45 – 13:15 – представники команд і суддя – короткий брифінг з триатлону  (T3)
13:15 – 14:00 – знайомство з трасою
14:00 – 15:30 – Чемпіонату з командної естафети (3 собаки) триатлон (T3)
16:30 – 17:45 – оголошення переможців всіх змагань за день і вручення медалей
17:45 – 18:30 * Церемонія закриття Чемпіонату Світу

* Час закінчення може бути трохи більшим.

** Примітка. Брифінги представників команд зі снукеру, гемблерзу і командної естафети (T3) проходитимуть у закритому форматі та будуть обмежені 3 представниками від країни-учасниці.

 

З системою відбору на Чемпіонат Світу з аджиліті можна ознайомитись за посиланням.